Kombi a hatchbacky

Fotografie vozu Volvo

Volvo V90

Za posledních šedesát let se vozy kombi značky Volvo staly legendami automobilové historie. Nové Volvo V90 nejenže na tuto tradici navazuje, ale současně povznáší třídu kombi na mnohem vyšší úroveň. Nastavuje zcela nové standardy v oblasti elegance, praktického využití a inovativních technologií, přičemž je ztělesněním toho nejlepšího, co může moderní luxusní kombi nabídnout. Při pohledu na Volvo V90 v celé jeho kráse a po usazení v jeho kabině podlehnete kouzlu skandinávského designu a precizního švédského řemeslného zpracování.

Zjistit více   
Fotografie vozu Volvo

Volvo V90 Cross Country

Podmaňte si každou silnici. Ať prší, svítí slunce nebo sněží, Vám stačí jen nasednout, nic neřešit a vyrazit na cestu. S našimi technologiemi na podporu řidiče a v kombinaci s pohonem všech kol si budete bez ohledu na jízdní podmínky vždy užívat maximálně citlivé reakce vozu a příjemný jízdní zážitek.

Zjistit více   
Fotografie vozu Volvo

Volvo V60

Volvo V60 Vám prostřednictvím moderního skandinávského designu a důrazu na inovace pomůže vytěžit maximum z každé chvilky, kterou s ním strávíte. Proslulá účelnost, která doprovází vozy kombi značky Volvo již 60 let, našla v novém Volvu V60 zosobnění, ke kterému neodmyslitelně patří revoluční konektivita, minimalistický design a inovativní způsob využívání materiálů. Unikátně řešený prostor interiéru nového Volva V60, jehož smyslem je stát se zdrojem Vašeho potěšení a inspirace, vychází také z moderního skandinávského designu.

Zjistit více   
Fotografie vozu Volvo

Volvo V60 Cross Country

Vydejte se, kam potřebujete. Pokračujte směle ke svému cíli. Pohon všech kol, režim Offroad, Asistent pro bezpečný sjezd prudkého svahu, velká kola a velkorysá světlá výška Vás dostanou do cíle bez ohledu na to, jak náročná k němu vede cesta.

Zjistit více   

Akční nabídky financování

Zjistěte, jaké slevy a zvýhodnění získáte při nákupu nového vozu Volvo.

Akční nabídky financování nových vozů Volvo   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru