Nabídka originálního příslušenství Volvo

Ať už potřebujete dětskou sedačku, chcete funkční dopravní řešení nebo chcete přizpůsobit design svého vozidla. V naší nabídce příslušenství najdete vše, co dokonale přizpůsobí váš model Volvo vašemu životu. A to přesně v té vysoké kvalitě, jakou od nás očekáváte.

Katalog příslušenství

Online katalog příslušenství včetně cen

Zjistit víceZjistit více   
Fotografie vozu Volvo

Nosiče na kola

Se svým Volvem a odpovídajícím nosičem jízdních kol můžete pohodlně a bezpečně přepravit až čtyři jízdní kola do požadovaného cíle. Bez ohledu na model - naše nosiče kol se vyznačují snadnou montáží, praktickou manipulací a kvalitním zpracováním.

Střešní box Volvo

Střešní boxy

Střešní box Volvo Cars s vlastním designem má objem 430 litrů, tudíž je velmi funkční. Aerodynamický tvar byl optimalizován pro minimální odpor vzduchu a hluk větru, a sportovní vzhled je zvýrazněn černou barvou s vysokým leskem.

Nosič na kola

Nosiče na lyže

Robustní hliníkové nosiče přepraví všechny typy lyží a snowboardů s bezpečností, kterou od Volva očekáváte. Vaše vybavení lze navíc snadno nakládat a vykládat díky praktickému otevírání tlačítkem.

Fotografie vozu Volvo

Tažné zařízení

Každé tažné zařízení Volvo bylo vyvinuto přímo pro příslušný vůz Volvo. Tažná zařízení jsou integrální součástí konstrukce vozu a prošla testováním ověřujícím splnění nejpřísnějších požadavků na bezpečnost a funkčnost.

Fotografie vozu Volvo

Střešní nosiče

Vysoce kvalitní střešní nosič pro bezpečnou přepravu nákladů na střeše. Střešní nosič umožňuje snadnou a rychlou instalaci střešních boxů Volvo, držáku jízdních kol a kolébky pro sportovní vybavení.

Fotografie vozu Volvo

Ochrana zavazadlového prostoru

Atraktivní ochranná rohož z plastu, tvarově přizpůsobená zavazadlovému prostoru a v barvách sladěných s ostatními prvky interiéru.

Kompletní zimní kola

Kompletní zimní kola

Poznejte zlepšené jízdní vlastnosti a ovladatelnost se správnými zimními koly pro Vaše Volvo. Kola se zimními pneumatikami jsou nezbytnou podmínkou pro bezpečnou jízdu nejen na zledovatělém nebo zasněženém povrchu, ale i obecně v prostředí, kde se teploty pohybují pod 7 °C.

Zjistit více   
Optimalizace Polestar Engineered

Optimalizace Polestar Engineered

Chcete vyladit váš vůz Volvo, aby byl rychlejší a vyváženější? Optimalizace Polestar Engineered kombinuje zvýšení výkonu a točivého momentu motoru s úpravou celé pohonné jednotky. Výsledkem je zcela nový jízdní zážitek.

Zjistit více   
Wallbox

Nabídka Volvo pro domácí nabíjení

Nabíjení Vašeho vozu Volvo v domácích podmínkách představuje efektivní a levnější způsob nabíjení. Navíc můžete z domu vždy odjíždět s plně nabitým akumulátorem!

Ve spolupráci se společnostmi PRE a COM Electric vám připravíme nabídkou, která Vám umožní výhodný nákup a instalaci domácí nabíjecí stanice.

Dětské sedačky

Dětské sedačky

Nabízíme různé varianty od kojeneckých bezpečnostních sedaček ISOFIX až po podsedáky pro starší děti. Všechny naše dětské sedačky jsou výsledkem mnoha desetiletí odborného výzkumu s cílem zajistit maximální pohodlí a bezpečnost těm nejdůležitějším lidem ve Vašem životě.

Zjistit více   
Lifestyle Collection

Lifestyle Collection

Stejně jako ve všech ostatních oblastech naší společnosti se také s naší Lifestyle Collection zaměřujeme na udržitelnost. Pro naše produkty používáme například zbytky kůže z výroby našich vozidel. Takto šetříme zdroje a dáváme materiálům nový život. Připojte se k nám na této cestě a objevte naši kolekci udržitelného životního stylu.

Zjistit více   

Další informace

Pro více informací nás prosím kontaktujte.

Kontakt   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru