AUTO IN s.r.o., Ústí nad Labem
Práce a kariéra v autorizovaném dealerství Volvo

Kariéra

Automechanik

Společnost AUTO IN přijme Automechanika Volvo na pobočku v Ústí nad Labem.
Více informací
Zavřít

Společnost AUTO IN s.r.o. přijme Automechanika Volvo na pobočku v Ústí nad Labem.
Pracovní náplň:
Oprava a údržba osobních vozidel VOLVO
Provádění demontáží, vyhledávání náhradních dílů k zakázce
Kontrola a opravy jednotlivých částí a jejich montáž
Provádění funkční kontroly po provedené opravě, používání a obsluha diagnostických zařízení pro kontrolu technického stavu vozidel a jejich částí, zkušební jizda
Sledování nových technických informací vydávaných VOLVEM
Absolvování webových školení a školení v Praze
Komunikace se skladem náhradních dílů – objednávání náhradních dílů spojených s plánem oprav
Udržování pořádku na dílně

Požadavky:
Odborné vyučení bez maturity
Zkušenost s opravami osobních vozidel, nejlépe zahraničních značek
Kvalitně odvedenou práci podloženou prokazatelnými referencemi
Orientaci na výsledek a schopnost práce pod časovým tlakem
Praxe v oboru
Manuální zručnost
Znalost AJ, NJ výhodou

Nabízíme:
Zázemí ve stabilní společnosti s mnohaletou tradicí
Nadprůměrný výdělek odpovídající odvedené práci
Zajištění průběžného vzdělávání
Dotované závodní stravování
Práce na plný úvazek
Firemní akce
Nástup možný ihned.

Radek Lenoch

Personalista
469 775 085