Servisní nabídka 4+

Originální díly za zvýhodněné ceny pro vozy Volvo starší 4 let.

Vyměňte před zimou baterie Volvo

Vyměňte před zimou baterie

Připravte se na zimu a pořiďte si novou akumulátorovou baterii. Startovací akumulátor po 4 až 5 letech stáří v nízkých teplotách, a především v režimu častých krátkých jízd, Vás může nechat bez varování na holičkách.

Jako preventivní opatření Vám nabízíme zvýhodněnou ceny akumulátorů se slevou 25% pro vozy starší 8 let, 20% pro vozy kategorie 5-8 let a 15% pro vozy 4-5 let.

Výhody servisu Volvo

Volvo zůstává Volvem jen v autorizovaném servisu Volvo Car.

Dopřejte svému Volvu tu nejlepší péči. U nás neplatí rovnice: čím starší auto, tím dražší servis. Právě naopak! U nás získáte pro vozy starší 4 let slevu 15 % až 25 % na náhradní díly.

4+ = 15% sleva (modelový rok 20)
5+ = 20% sleva (modelové roky 19, 18, 17)
8+ = 25% sleva (modelový rok 16 a starší)

Rozvody motoru

Rozvody motoru

Využijte naší speciální cenovou nabídku. Přibližně každých 160 000 km až 200 000 km je nutné provést údržbu, výměnu dílů a seřízení rozvodů motoru. Jedná se o zcela zásadní servisní kroky, které významně prodlouží životnost motoru vašeho vozu.

Čelní sklo

Čelní sklo

Nesnižujte své vyhlídky na bezpečnou cestu. Čelní sklo ovlivňuje 28 % bezpečnostních prvků vozu. V případě jeho výměny je proto naprosto zásadní použít originální sklo Volvo. A nejen to. Důležité je také využití originálních nástrojů, dokonale provedená metoda a ty nejkvalitnější spojovací materiály.

Náhradní díly

Náhradní díly

Z naší zkušenosti víme, že zákazníky nejvíce zajímají ceny dílů. My si díky silné koruně stojíme nejen za kvalitou, ale i za cenou. A aby byla pro vás ještě příznivější, v rámci akce jsou originální náhradní díly o 15 % až 25 % výhodnější.

Práce

Práce

Neočekávejte, prosím, že cena hodiny práce autorizovaného servisu bude stejná jako v domácí dílně neškoleného mechanika. Při nákladech na vzdělání, vybavení servisu to spolu s dalšími výdaji prostě není možné.

Zvýhodněná akční cena práce je vyvážena kvalitou, zárukou a minimalizací nutného času. Autorizované servisy nepoužívají trik fakturace nižší hodinové sazby s navýšením celkových odvedených hodin práce, protože pracují v rámci Volvo normohodin a výsledné množství fakturovaných hodin bude nejnižší možné.

Rádi bychom také poznamenali, že standardní uváděné časy je možné aplikovat na udržované vozy.

Hrubě zanedbaná údržba vozu může znamenat nutné vícepráce.

Oleje

Oleje

Pro váš starší vůz vybereme optimální olej. Nebudeme vám nabízet drahé vysokovýkonnostní oleje a ani nepovažujeme za vhodné použít olej z hypermarketu nejisté kvality. Proto jsme pro vás připravili přijatelnou nabídku olejů. Více informací o jednotlivých typech získáte v každém autorizovaném servisu Volvo. Záruka 100 % kvality oleje je samozřejmostí.

Objednejte se k nám do servisu

Záruka na práci a díly

V rámci naší akce automaticky získáváte kompletní záruku na náhradní díly a mechanické práce.
A nebudete mít problém s jejím uplatněním.

Objednávkový formulář   
Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru