Obecné podmínky servisních smluv


Servisní smlouva Volvo STANDARD

Servisní smlouva Volvo STANDARD se vztahuje na první tři až prvních pět plánovaných servisních prohlídek vozidla, výměnu stěračů a doplnění vybraných provozních kapalin.

V rámci Servisní smlouvy Volvo STANDARD jsou zahrnuty všechny položky příslušných plánovaných servisních prohlídek v souladu s doporučeními společnosti Volvo Cars. To se vztahuje na všechny Volvem předepsané servisní úkony prováděné v rámci stanovených servisních intervalů. Sem patří například výměna zapalovacích svíček, vzduchového filtru nebo sady rozvodů motoru.

Mimo to smlouva zahrnuje práci, použitý materiál, jako jsou například oleje a kapaliny, aktualizaci softwaru a potřebné náhradní díly spadající do programu originálního servisu Volvo.

Její součástí je také kontrola hladin a příp. doplnění provozních kapalin (ostřikovače, chladicí a brzdová kapaliny) v rámci servisní prohlídky.

Smlouva se naopak nevztahuje na doplnění olejů a kapalin v intervalu mezi pravidelnými servisními prohlídkami a materiál nebo kapaliny, které nejsou dle doporučení automobilky Volvo součástí originálního servisu Volvo.

Platnost smlouvy se vztahuje na vozidlo, což znamená, že bude mít v případě prodeje vozidla nový majitel dle konkrétní smlouvy nárok na provedení zbývajícího počtu plánovaných servisních prohlídek. Právo na provedení plánovaných servisních prohlídek lze uplatnit u jakéhokoliv autorizovaného partnera Volvo Car v České republice.


Servisní smlouva Volvo PREMIUM

Servisní smlouva Volvo PREMIUM se vztahuje na první tři až prvních pět plánovaných servisních prohlídek vozidla, doplnění vybraných kapalin a na níže uvedené díly podléhající opotřebení.

V rámci Servisní smlouvy Volvo PREMIUM jsou zahrnuty všechny položky příslušných plánovaných servisních prohlídek v souladu s doporučeními společnosti Volvo Cars. To se vztahuje na opotřebování součástek, funkčnost, bezpečnostní kontroly a další úkony prováděné v rámci stanovených servisních intervalů. Sem patří například výměna zapalovacích svíček, vzduchového filtru nebo sady rozvodů motoru.

Mimo to smlouva Volvo PREMIUM zahrnuje práci, použitý materiál, jako jsou například oleje a kapaliny, aktualizaci softwaru a náhradní díly spadající do programu originálního servisu Volvo.

Její součástí je také kontrola hladin a příp. doplnění provozních kapalin (ostřikovače, chladicí a brzdová kapaliny) v rámci servisní prohlídky nebo jednou v období mezi servisními prohlídkami.

Smlouva Volvo PREMIUM navíc obsahuje výměnu níže uvedených dílů podléhajících běžnému opotřebení:

- stěrače**
- brzdové destičky**
- brzdové kotouče**
- startovací akumulátor**
- žárovky (kromě LED a XENON výbojek)

**) Výměna bude provedena po posouzení opotřebení autorizovaným servisem Volvo. Položky podléhající opotřebení budou vyměněny v rámci pravidelné servisní prohlídky a nebo při jedné návštěvě autorizovaného servisu Volvo v každém období mezi servisními prohlídkami.

Platnost smlouvy se vztahuje na vozidlo, což znamená, že bude mít v případě prodeje vozidla nový majitel dle konkrétní smlouvy nárok na provedení zbývajícího počtu plánovaných servisních prohlídek. Právo na provedení plánovaných servisních prohlídek lze uplatnit u jakéhokoliv autorizovaného partnera Volvo Car v České republice.

Objednat servis Testovací jízda Nový vůz Kontakt
Nahoru